Hakkımızda

 
YKM TURIZM

1995 yılında kurumsal ve bireysel seyahat ihtiyaçlarına profesyonel ve özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan YKM Turizm, A Grubu Türsab ve IATA Belgesi ile hizmet vermektedir. Dinamik yapısı, konusuna hakim, araştırmacı, kendini sürekli geliştiren personeliyle Türkiye’nin önde gelen seyahat acentelerinden bir i olan YKM, Türkiye’de faaliyet gösteren IATA üyeleri bazında uçak bileti cirosu en yüksek acentalar arasında yer almaktadır. YKM Turizm aynı zamanda Amadeus üzerinden otel rezervasyonunda en çok segment yaratan, Leading Hotels of The World’ de ise Türkiye’den en çok geceleme yapan ilk 3 acentası konumunda yer almaktadır.

Türkiye’ye zincir tatil köyü mantığını getiren Fransız Tatil Köyü zinciri Club Med 'in yetkili Sistem Satış Acentesi olan ve online rezervasyon ve satış hizmetlerini veren YKM Turizm aynı zamanda ayrıcalıklı tatili gerçek anlamda yaşatan Fethiye – Hillside Beach Club ile garantili kontenjan bazında çalışmaktadır.

Her sene yurtdışına düzenlediği kayak turları haricinde , ”Sıra dışı Seyahatler” olarak tanımlanan zamanını, süresini , konseptini tamamı ile müşterilerinin belirlediği kişiye özel seyahat programları tasarlayan YKM, farklı coğrafya ve kültürleri keşfetmek , dünyanın herhangi bir yerinde ki sıradışı festivallere katılmak, vahşi yaşamları keşfetmek gib özel olarak istenen bu organizasyonlar da seyahat danışmalığı da yapmaktadır.

YKM Turizm, yurtdışı ve yurtiçindeki tüm seyahatlerinizde otel, tur, ulaşım, restoran, menü seçimi , aktivite, toplantı, simültane tercüme, görsel ve işitsel teknik ekipman, baskılı malzeme, hediye ve personel desteği gibi daha birçok hizmeti hali hazırda çalıştığı veya gerekli hizmet standartlarına göre servis vereceğine inandığı diğer hizmet sağlayıcıları ile işbirliği yaparak en avantajlı koşullarda ve titizlikle sağlanmaktadır..